Dell OptiPlex 7000 MFF i7-12700T Nou Open Box Hibrid 8+4 Core
Dell OptiPlex 7000 MFF i7-12700T Nou Open Box Hibrid 8+4 Core. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8+4 Core Generatia 12 i7-12700T 8 x 1.40GHz (performanta) 4 x 1.00GHz (eficienta) 25M Cache, up to 4.70 GHz detalii producator
Memorie RAM:16 GB DDR4 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::256GB SSD NVME sau vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 730
Retea:Intel i225 – 10/100/1000/2500 Mbps
Conectivitate:1 x Rj-45 Gigabit
6 x USB 3.2
1 x USB Type-C
2 x DisplayPort
2 x Audio
Carcasa Model/Tip:Micro PC
Starea produsului:Refurbished – Grad A Produsul este NOU, Open Box, se livreaza in cutia originala alaturi de tastatura layout QWERTY US, mouse si alimentator
Altele:Dimensiuni: 18.2 x 17.8 x 3.6cm
detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen12 |
| Nuclee procesor | 8+4 Core – 20 Tread |
| Cache L2 Procesor | 25 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mica de 2GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.2, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |














Reviews
There are no reviews yet.