HP 8300 Pro SFF Business PC core i3
HP 8300 Pro SFF Business PC core i3. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3300 MHz Intel????Core i3-3220 Processor 3M Cache, 3.30 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::250 GB SATA sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 2500
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x PCI
2 x PCI-e x1
1 x PCI-e x16
6 x USB 2.0
4 x USB 2.0
1 x serial
2 x PS/2
1 DisplayPort
1 VGA
1 microphone/headphone jack
1 line in
1 line out
1 eSATA (optional)
1 RJ-45
Carcasa Model/Tip:Desktop SFF
Sunet:High Definition Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Cablu Alimentare!
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen3 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 250 GB |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, e-SATA, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, VGA |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |
Articole vizualizate recent
Lenovo ThinkPad T495 Ryzen 5 Pro 3500U 14 inci FHD IPS
Prețul inițial a fost: 1.512 lei.1.149 leiPrețul curent este: 1.149 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | AMD Ryzen |
| Generatie Procesor | AMD Ryzen |
| Cache L2 Procesor | 4 MB |
| Frecventa procesorului | 2100 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |

















Reviews
There are no reviews yet.