HP Compaq 6000 Pro Business PC Quad
HP Compaq 6000 Pro Business PC Quad. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 3000 MHz Intel Dual Core Pentium Processor E5700 2M Cache, 3.00 GHz, 800 MHz FSB
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::160 GB sau vezi upgrade
Placa Video:Intel GMA 4500MHD Dynamic Video Memory Technology 5.0 up to 796 MB
Unitate optica:DVD
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:- 1 x RJ45 gigabit
– 1 x Display Port
– 1 x VGA
– 1 x Serial
– 10 x USB 2.0 (4 frontal, 6 spate)
– 2 x PS2
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:Realtek ALC261 HD Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:CABLU ALIMENTARE
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, VGA |
| Tip Carcasa | Tower |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |















Reviews
There are no reviews yet.