HP EliteBook 2540p
HP EliteBook 2540p. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2530 MHz Intel Core i5-540M Processor (3M Cache, 2.53 GHz)
Alege Model Procesor:Intel Core i5
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Tip Memorie:DDR3
Unitate Stocare::250 GB SATA sau vezi upgrade
Diagonala (Inch):12.1
Diagonala:12.1-inch WXGA LED anti-glare (1280 x 800)
Placa Video:Intel GMA HD integrated graphics HD
Retea:Intel 6200AGN Wifi, gigabit Ethernet, modem and Bluetooth connectivity
Conectivitate:Slots:
1 x ExpressCard/34 ( 1 free )
Interfaces 3 x USB 2.0,
VGA,
DisplayPort,
Headphone/microphone combo jack,
FireWire,
LAN,
Dock
Memory Card Reader Card reader ( SD Memory Card ),
( MultiMediaCard )
Sunet:DA
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Webcam:DA
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen1 |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Stocare | 250 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Rezoluție | 1280×800 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, Display Port, Retea (RJ-45), VGA |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1sau 3 ANI |
Articole vizualizate recent
Lenovo ThinkCentre M920q Tiny i3-9100t
Prețul inițial a fost: 1.039 lei.779 leiPrețul curent este: 779 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C, VGA, Wi-Fi |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |

















Reviews
There are no reviews yet.