HP EliteBook 850 G5 i7-8650U 15.6 inch
HP EliteBook 850 G5, i7-8650U, 16-32GB DDR4, 256-1TB NVMe, 15.6 inch
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 1800 MHz Intel QUAD Core i7-8550U Processor 8M Cache, up to 4.00 GHz
Memorie RAM:16 GB DDR4 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::256GB SSD NVME sau vezi upgrade
Diagonala:15.6 inch Full HD LED IPS Backlight Anti-Glare (1920 x 1080p) DISPLAY NOU
Placa Video:Intel UHD Graphics 620
Retea:Gigabit Ethernet; WIFI 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2
Conectivitate:2 x USB 3.1
1 x HDMI
1 x RJ-45
1 x Docking connector
1 x Thunderbolt v3
1 x Audio Out/Microfon
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Audio: Difuzoare stereo
Tehnologii audio: Bang & Olufsen
Greutate 1.78 Kg
Dimensiuni (W x H x D) 370 x 252 x 18.3 mm
1 x Kensington Lock
Caracteristici cheie: TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere
Culoare: Argintiu
Tastatura: QWERTY DK (Danemarca) Iluminata + Tastatura numerica
detalii producator
Webcam:DA
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Număr nuclee | |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mica de 2 GHz |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Argintiu |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Product

















Reviews
There are no reviews yet.