Laptop – Lenovo ThinkPad L530
Laptop – Lenovo ThinkPad L530. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2500 MHz Intel Core i3-3120M Processor (3M Cache, 2.50 GHz)
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::128 Gb SSD sau vezi upgrade
Diagonala (Inch):15.6
Diagonala:15.6 inch LED- backlit Anti-Glare 1366 x 768 pixeli pixeli
Placa Video:Intel HD Graphics 4000
Unitate optica:DVD
Retea:Gigabit Ethernet; WIFI 802.11n
Conectivitate:- 1 x USB 3.0,
– 1 x RJ45,
– 1 x VGA,
– 3 x USB 2.0,
– 1 x MiniDisplayPort,
– SD Card Reader
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Tip baterie Li Ion
Numar celule 6 celule
Dimensiuni 380 x 31.7 – 33.4 x 247 mm
Greutate 2.30 kg
Culoare Negru
Cititor de carduri Da
Carduri de memorie suportate MultiMediaCard, SD Memory Card, SDHC Memory Card, SDXC Memory Card
Tastatura numerica Da
Microfon incorporat Da
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen3 |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | 2500 |
| Tip memorie | DDR3 |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1366×768 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, mini DisplayPort, Retea (RJ-45), VGA |
| Culoare | Negru |
| Stare Produs | Grad A |
Articole vizualizate recent
Dell Optiplex 5260 All in One i5-8500 win 10/11 Pro 3 ani
Prețul inițial a fost: 2.047 lei.1.585 leiPrețul curent este: 1.585 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 21.5 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | 3.5 inch, M.2 |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1, USB C, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |


















Reviews
There are no reviews yet.