Lenovo ThinkCentre M80s SFF i5-10400T
Lenovo ThinkCentre M80s SFF i5-10400T. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:12 x 2000 MHz Intel HEXA Core i5-10400T Processor 12M Cache, up to 3.60 GHz
Memorie RAM:16 GB DDR4 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::256GB SSD NVME sau vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Unitate optica:DVDRW
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x RJ-45
1 x USB Type-C
8 x USB 3.2
1 x HDMI
2 x DisplayPort
1 x Serial
3 x Audio
Carcasa Model/Tip:Desktop SFF
Sunet:Realtek ALC623-CG
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.2, USB C |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |














Reviews
There are no reviews yet.