Monitor – HP EliteDisplay E190i, 19 Inch, IPS
Monitor – HP EliteDisplay E190i, 19 Inch, IPS. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Diagonala (Inch):19
Diagonala:19 inch LED IPS
Intensitate luminoasa:250 cd/mp
Contrast:1000:1
Rezolutie optima:1280 x 1024
Unghi vizibilitate H/V:178/178 grade
Conectivitate:VGA DA
USB Da
DVI DA
Display Port Da
Consum:25W
Alte informatii:Culoare Argintiu/Negru
Greutate cu stand 4.9 Kg
Consum operational 25 W
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 19 inch |
| Marca | HP |
| Rezoluție | 1280×1024 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Display Port, DVI, Hub USB, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Articole vizualizate recent
Server Rack 1U – DELL Poweredge R630 8 x SFF
Prețul inițial a fost: 3.537 lei.3.425 leiPrețul curent este: 3.425 lei. TVA Inclus| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | Dell |
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |
| Stocare | 2 x 1.2 TB |
| Tip Carcasa | Rackabil 2U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon E5 |
| Cache L2 Procesor | 45MB |
| Generatie Procesor | Xeon E5 |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | Nespecificat |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 495W |
| OS: | Fara OS |
















Reviews
There are no reviews yet.