NUC Gigabyte BRIX GB-BX Mini PC
NUC Gigabyte BRIX GB-BX Mini PC. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 1600 MHz Intel Core i5-4200U Processor 3M Cache, up to 2.60 GHz
Memorie RAM:8 GB DDR3 vezi upgrade
Unitate Stocare::120 Gb SSD mSATA sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 4400
Retea:Gigabit Ethernet; Bluetooth 4.0, Wireless integrat IEEE 802.11 b/g/n
Conectivitate: 2 x USB 3.0 pe fata
1 x Jack pentru casti cu SPDIF
1 x HDMI
1 x Mini DisplayPort
2 x USB 3.0 pe spate
1 x RJ-45
1 x DC-in
1 x Slot Kensington Lock
Carcasa Model/Tip:NUC – Cel mai mic PC
Sunet:Realtek ALC269Q High Definition
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Dimensiuni: 2.99 cm x 10.76 cm x 11.44 cm
Suporta montaj VESA 75 x 75 / 100 x 100 mm
Informatii suplimentare
| Marca | Brix |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen4 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mica de 2GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Conectivitate | HDMI, mini DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |

















Reviews
There are no reviews yet.