Server Dell Poweredge 2950 G3 Quad
Server Dell Poweredge 2950 G3 Quad. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2330 MHz Intel Xeon???? Processor E5410 (12M Cache, 2.33 GHz, 1333 MHz FSB)
Alege Model Procesor:Intel Quad Core
Memorie RAM:32 GB DDR2 ECC 533/677 FB DIMM
Unitate Stocare::2 x 1 TeraByte 3.5 inch (suporta 6 HDD-uri)
Unitate optica:DVD
Retea:Da; 2 x Gigabyte integrate
Conectivitate:Raid: DA; PERC 6/i;
Surse alimentare: 2x750w ;suporta 2 surse;
Rackabil: Da;
Format 2U;
Chipset Intel 5000X
Sunet:DA
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Sistem de operare:Fara sistem de operare (Alege sitem de opereare la cel mia mic pret)
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Putere Sursa | 2X750W |
| Marca | Dell |
| Stocare | nespecificat |
| Tip Carcasa | Rackabil 2U |
| Procesor (CPU) | 4 x Xeon |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Generatie Procesor | nespecificat |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Tip memorie | nespecificat |
| Format Stocare | Nespecificat |
| Conectivitate | Nespecificat |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1/2 Ani |
| OS: | Fara OS |













Reviews
There are no reviews yet.