Server Dell PowerEdge R740 8 X SFF
Server Dell PowerEdge R740 8 X SFF. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 40 x 2000 MHz Intel 20 Core Xeon Gold 6138 Processor 27.5M Cache, 2.00 GHz Max Turbo Frequency 3.70 GHz 2 procesoare instalate
Memorie RAM:256GB DDR4 ECC REG Memorie maxima suportata 3TB Sloturi memorie 24
Unitate Stocare::2 x 1.2 TB SAS 2.5 inch sau intreaba personal se poate configura la cerere
Retea:4 x Rj-45 Gigabit
Conectivitate:PERC HBA 330, 2X PSU
Carcasa Model/Tip:Server 2U
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:sine server: 440 lei
Garantie 1 an standard
Garantie 2 ani + 5%
Garantie 3 ani + 10%
Nu include masca frontala
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Putere Sursa | nespecificat |
| Marca | Dell |
| Stocare | 2TB |
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |
| Tip Carcasa | Rackabil 2U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Gold |
| Cache L2 Procesor | 27.5 MB |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 256 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC REG |
| Format Stocare | SAS 2.5 inch |
| Conectivitate | Nespecificat |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Fara OS |
Articole vizualizate recent
Lenovo ThinkCentre M710q Tiny i3-6100T Win 10 Pro
Prețul inițial a fost: 487 lei.375 leiPrețul curent este: 375 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Monitor 24 inch DELL UltraSharp U2412M IPS
Prețul inițial a fost: 541 lei.449 leiPrețul curent este: 449 lei. TVA Inclus| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 24 inch |
| Marca | Dell |
| Rezoluție | 1920×1200 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Display Port, DVI, Hub USB, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |

















Reviews
There are no reviews yet.