Server – Dell PowerEdge T620
Server – Dell PowerEdge T620. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 12 x 2000 MHz Intel HEXA Xeon Processor E5-2620 15M Cache, 2.00 GHz, 7.20 GT/s Intel® QPI
Memorie RAM:48Gb DDR3. Max 768 GB
Unitate Stocare::3 x 300Gb SAS 3.5inch Max 48TB, Max 8 HDD 3.5 inch
Unitate optica:DVD
Retea:2 porturi gigabit integrate; Intel Dual Port 1GbE LOM
Conectivitate:Raid Controller (PERC) H710 cu 512 MB cache.
Surse alimentare: 2x750w
Sine pentru rack: Da, inclus in pret
Carcasa Model/Tip:Tower
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Sistem de operare:Optional Microsoft Server 2012 R2 Standard, 2 CPU, OEM DSP OEI
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | Dell |
| Cache L2 Procesor | 15MB |
| Memorie RAM | 48GB |
| Tip memorie | DDR3 ECC |
| Format Stocare | Nespecificat |
| Conectivitate | Nespecificat |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 750W |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Fara OS |
| Producator procesor | Intel |
| Model procesor | Xeon Gold |
| Frecventa procesor | 2,1 - 2,5 GHz |
| Nuclee si thread-uri pe CPU | 22 Core (HT-44 Thread) |
| Numar procesoare | (2) doua procesoare |
| Tip memorie | DDR 4 ECC |
| Interfata mediu stocare | SAS |
| Unitati stocare suportate | Peste 10 |
| Format mediu stocare | 2,5 inch |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
| Porturi - Interfete I/O | Serial USB 2.0 USB 3.0 VGA |
| Interfete retea | 10Gbps SFP Lan 10 GB |
| Porturi RJ-45 (LAN) | 2 |
| Porturi SFP-GBIC | 2 |
| Stare produs | Reconditionat |
| Sistem de operare | Fara OS |
| Tip carcasa | 2U |
| Putere sursa | 1100W |
















Reviews
There are no reviews yet.