Server DELL PowerEdge T630 16x SFF TOWER
Server DELL PowerEdge T630 16x SFF TOWER. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:28 x 2000 MHz Intel 14 core Xeon 14 core Processor E5-2683 v3 35M Cache, 3.00 GHz
Memorie RAM:128 GB DDR4 ECC REG sau cntacteaza pentru upgrade
Unitate Stocare::2 x 1.2 TB SAS 2.5 inch sau contacteaza pentru upgrade
Conectivitate: H730 Raid Ctrl , TOWER, 4xLAN1000, 2x495W PSU
with foot and bezel
Carcasa Model/Tip:TOWER
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Putere Sursa | 2X495W |
| Marca | Dell |
| Stocare | 1TB |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 28 x Xeon |
| Cache L2 Procesor | 35 MB |
| Generatie Procesor | nespecificat |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 128 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC REG |
| Format Stocare | SAS 2.5 inch |
| Conectivitate | Nespecificat |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1/ 2 /3 ANI |
| OS: | Fara OS |

















Reviews
There are no reviews yet.