Server Lenovo ThinkSystem ST50 Xeon Hexa E-2276G
Server Lenovo ThinkSystem ST50 Xeon Hexa E-2276G. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:12 x 3800 MHz Intel HEXA Xeon E-2276G Processor 12M Cache, 3.80 GHz
Memorie RAM:16/32/64 GB DDR4 ECC Unbuffered sau vezi upgrade
Unitate Stocare::alege din lista de jos
Retea:Rj-45 Gigabit
Conectivitate:Chipset: Intel C246
RAID: OnBoard 6Gbps SATA (RAID 0, 1, 10, 5)
Porturi:
2 x DisplayPort,
4 x USB 3.1,
2 x USB 2.0,
1 x Serial
Sloturi:
1 x PCIe x16,
1 x PCIe x16 (wired x4),
1 x PCIe x1
Surse alimentare: 1 x 250W
Carcasa Model/Tip:TOWER
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Dimensiuni: 175 x 376 x 424mm
detalii producator
Trebuie sa alegeti acelasi numar de caddy-uri ca si HDD-uri pentru montare.
Serverul se poate configura la alegere din lista de mai jos.
Se pot adauga 16, 32, 64GB RAM.
* Se pot monta maxim 4 hard disk-uri SAS/SATA de 3.5 inci in caddy-uri de 3.5 inci SAU 4 hard disk-uri SAS/SATA de 2.5 inci in caddy-uri de 3.5 inci + adaptor.
adauga 16GB DDR4 ECC Unbuffered (+ 125,00 lei)
adauga 32GB DDR4 ECC Unbuffered (+ 250,00 lei)
adauga 64GB DDR4 ECC Unbuffered 4x16GB (+ 450,00 lei)
HDD:
500GB SATA 3.5″ fara caddy (+ 30,00 lei)
1TB SATA 3.5″ 7200RPM fara caddy (+ 95,00 lei)
SSD:
240GB SSD NOU Kingston 2.5″ fara caddy (+ 140,00 lei)
960GB SSD NOU Samsung PM883 Datacenter 2.5″ fara caddy (+ 750,00 lei)
960GB SSD NOU Samsung PM893 Enterprise 2.5″ fara caddy (+ 1.200,00 lei)
1.92TB SSD NOU Samsung PM893 Enterprise 2.5″ fara caddy (+ 1.700,00 lei)
1.92TB SSD NOU Samsung PM1643a Enterprise 2.5″ fara caddy (+ 2.800,00 lei)
3.84TB SSD NOU Samsung PM893 Enterprise 2.5″ fara caddy (+ 3.300,00 lei)
Adaptor 3.5″ la 2.5″ (+ 40,00 lei)/buc
Caddy HDD 2.5″ (+ 50,00 lei)/buc
Va rugam contactati pentru emiterea unui link plata/proforma sau plasati o comanda cu plata ramburs, specificati la observatii in comanda optiuniile dorite
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Putere Sursa | 1X250W |
| Marca | Lenovo |
| Stocare | 1TB |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 12 x Xeon |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Generatie Procesor | nespecificat |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | HDD 3.5 inch, SAS 2.5 inch, SSD 2.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Fara OS |
















Reviews
There are no reviews yet.