Sistem PC – HP Dc 7900 Core 2 Duo Ultra slim (Cel mai mic PC)
Sistem PC – HP Dc 7900 Core 2 Duo Ultra slim (Cel mai mic PC). Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 2660 MHz Intel Core 2 Duo Processor E7300 (3M Cache, 2.66 GHz, 1066 MHz FSB)
Memorie RAM:2 GB DDR2 sau 3, 4 GB vezi upgrade
Unitate Stocare::160 GB sau 250 GB, 500 GB, 128 GB SSD, 180GB SSD (vezi upgrade)
Placa Video:Intel Graphics Media Accelerator 4500
Unitate optica:DVD-ROM (slim)
Retea:Intel PRO/1000 PT PCIe Gigabit NIC
Conectivitate:External:
8 x USB (6 in spate + 2 in fata)
1 x DisplayPort
2 x PS2
1 x RJ45 Gigabit Network
1 x VGA
1 x Audio In
1 x Audio Out
Dimensions (w x d x h)
9.90 x 10.00 x 2.60 in (251.50 x 254.00 x 66.00 mm)
Carcasa Model/Tip:Desktop Ultra Slim Desktop
Sunet:Integrated High Definition
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Tastatura:DA
Mouse:DA
Mai multe detalii:CUMPARA Licenta Windows Refurbished la cel mai mic pret
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Tip memorie | DDR2 |
| Stocare | 120 GB |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
Articole vizualizate recent
Laptop – Lenovo ThinkPad L580 i5-8350U
Prețul inițial a fost: 1.738 lei.1.425 leiPrețul curent este: 1.425 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |

















Reviews
There are no reviews yet.