Workstation Fujitsu CELSIUS W580 i5-9500
Workstation Fujitsu CELSIUS W580 i5-9500. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:6 x 3000 MHz Intel HEXA Core i5-9500 Processor 9M Cache, up to 4.40 GHz
Memorie RAM:16-32 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::256GB SSD M.2 sau vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:Porturi:
1 x RJ45
4 x USB 2.0
5 x USB 3.1
1 x USB Type C
2 x DisplayPort
1 x DVI-D
4 x Audio
2 x PS2
Sloturi PCI:
2 x PCI Express 3.0 x1
1 x PCI Express 3.0 x16 (wired x4)
1 x PCI Express 3.0 x16
1 x M.2 PCIe/Sata
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:Realtek ALC671
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz, Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, DVI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Articole vizualizate recent
Dell OptiPlex 3050 SFF i3-7100 win10p
Prețul inițial a fost: 613 lei.455 leiPrețul curent este: 455 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |















Reviews
There are no reviews yet.