Workstation HP Z230 Workstation Tower
Workstation HP Z230 Workstation Tower. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 3400 MHz Intel QUAD Core i7-4770 Processor 8M Cache, up to 3.90 GHz
Memorie RAM:16 GB DDR3 vezi upgrade
Unitate Stocare::500 GB sau vezi upgrade
Placa Video:NVIDIA GeForce 605 1GB DDR3
Unitate optica:DVD
Retea:Gigabit Ethernet;
Conectivitate:6 x USB 2.0
4 x USB 3.0
1 x DVI
1 x HDMI
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 500 GB |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | DVI, e-SATA, HDMI, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Dedicata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |
















Reviews
There are no reviews yet.