WorkStation – Lenovo ThinkStation C20
WorkStation – Lenovo ThinkStation C20. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 12 x 2530 MHz Intel Hexa Core Xeon Processor E5649 (12M Cache, 2.53 GHz, 5.86 GT/s Intel???? QPI) doua procesoare instalate
Memorie RAM:48 GB DDR3
Unitate Stocare::500GB SATA sau 1 TERA, 2 TERA, 128 GB SSD, 180GB SSD (vezi upgrade)
Placa Video:NVidia Quadro NVS 300 512MB DDR3 64bit SLI suport; suporta 4 placi video PCI Express (alege o placa video profesionala din categorie)
Unitate optica:DVD Writer
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:2 x PCI Express x16
1 x PCI Express x4
1 x PCI Express x1
2 x PCI
1 x RJ45 10/100/1000
1 x eSata
10 x USB 2.0(2 pe fata + 8 pe spate)
Intrare Microfon
Iesire Casti
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:DA
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Tastatura:DA
Mouse:DA
Altele:Cablu alimentare
Mai multe detalii:CUMPARA Licenta Windows Refurbished la cel mai mic pret
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel Xeon Hexa Core |
| Generatie Procesor | Xeon E |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Memorie RAM | 48 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Conectivitate | e-SATA, Retea (RJ-45), USB 2.0 |
| Unitate Optica | DVD-RW |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |
Articole vizualizate recent
Workstation HP Z4 G4 Intel Xeon W-2145 GTX 1080 8GB
Prețul inițial a fost: 4.505 lei.4.280 leiPrețul curent este: 4.280 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Octa Core |
| Generatie Procesor | Xeon W |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | M.2 NVMe |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, DisplayPort, FireWire 1394, Retea (RJ-45), USB 3.0, USB 3.1 |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |

















Reviews
There are no reviews yet.