Dell Optiplex 5050 SFF i5-7500 Desktop PC
Dell Optiplex 5050 SFF i5-7500 Desktop PC. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3400 MHz Intel QUAD Core i5-7500 Processor 6M Cache, up to 3.80 GHz
Memorie RAM:8-16-32 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate: 1 x RJ45
6 x USB 3.1
4 x USB 2.0
1 x Serial
2 x DisplayPort
1 x HDMI
4 x Audio
Carcasa Model/Tip:Desktop SFF
Sunet:High Definition Audio
Operating System:Windows 10 Profesional
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:1 x PCIe x16
1 x PCIe x4
1 x M.2 (22x80mm/22x42mm)
detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.