Calculator – ESPRIMO Q900 USDT (pc mic)
Calculator – ESPRIMO Q900 USDT (pc mic). Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2500 MHz Intel Core i5-2520M Processor (3M Cache, up to 3.20 GHz)
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau 8 GB vezi upgrade
Unitate Stocare::320 GB sau 500 GB, 128 GB SSD, 180GB SSD (vezi upgrade)
Placa Video:Intel HD Graphics 3000
Unitate optica:DVD Writer
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:5 x USB 2.0
2 x USB 3.0
1 x VGA
1 x DVI
1 x DisplayPort
2 x PS2
1 x RJ-45
Carcasa Model/Tip:USDT (PC mic)
Sunet:High Definition Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Tastatura:DA
Mouse:DA
Mai multe detalii:CUMPARA Licenta Windows Refurbished la cel mai mic pret
Informatii suplimentare
| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 320 GB |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, DVI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |















Reviews
There are no reviews yet.