Dell Poweredge R740 8 x SFF 2 x 16 core Gold 6138
Dell Poweredge R740 8 x SFF 2 x 16 core Gold 6138. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 40 x 2000 MHz Intel 20 Core Xeon Gold 6138 Processor 27.5M Cache, 2.00 GHz Max Turbo Frequency 3.70 GHz 2 procesoare instalate
Memorie RAM:256GB DDR4 ECC REG Memorie maxima suportata 3TB Sloturi memorie 24
Unitate Stocare::2 x 1.2 TB SAS 2.5 inch max 16 unitati instalate
Retea:Retea (RJ-45) 4
Conectivitate:RAID Controller PERC HBA 330, 2X PSU
PCI-e x16: 8
USB 2.0: 2
USB 3.0: 2
VGA: 2
Retea (RJ-45): 4
Serial RS232: 1
Carcasa Model/Tip:Server 2U
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Nr. Surse 2
ce poate configura la cerere! Memorie pana la 1 TB si stocare
Altele:Garantie 1 an standard
Garantie 2 ani + 5%
Garantie 3 ani + 10%
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Putere Sursa | nespecificat |
| Marca | Dell |
| Stocare | 1.8 TB |
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |
| Tip Carcasa | Rackabil 2U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Gold |
| Cache L2 Procesor | 27.5 MB |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 256 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC REG |
| Format Stocare | SAS 2.5 inch |
| Conectivitate | VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Fara OS |
Articole vizualizate recent
Mini PC Dell OptiPlex 7090 i5-10500
Prețul inițial a fost: 1.995 lei.1.695 leiPrețul curent este: 1.695 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.2, USB C |
| Tip stocare | nvme |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.