Lenovo ThinkPad T410 Core i5
Lenovo ThinkPad T410 Core i5. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2530 MHz Intel Core i5-540M Processor 3M Cache, 2.53 GHz
Alege Model Procesor:Intel Core i5
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Tip Memorie:DDR3
Unitate Stocare::320 GB sau vezi upgrade
Diagonala (Inch):14.1
Diagonala:14-inch LED- backlit HD Anti-Glare (1366 x 768)
Placa Video: Intel GMA HD Integrated Graphics
Retea:Gigabit Ethernet , Wierless 802.11 a/b/g/n
Conectivitate:Interfaces:
– 3 x USB 2.0,
– PoweredUSB 2.0,
– eSATA,
– VGA,
– DisplayPort,
– Modem,
– LAN,
– 4-pin FireWire,
– Headphone/microphone combo jack
Memory Card Reader
– 5 in 1 card reader ( SDHC Memory Card ),
– ( SD Memory Card ),
– ( Memory Stick PRO ),
– ( Memory Stick ),
– ( MultiMediaCard )
Sunet:High Definition Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Alimentare
Tip baterie Li-Ion
Numar celule 6 celule
Putere acumulator 56 Whr
Adaptor AC AC 120/230 V ( 50/60 Hz )
Alte caracteristici
Dimensiuni 340.5 x 233 x 30.1/30.5 mm
Greutate 2.2 kg
Culoare Negru
Webcam:WEBCAM pe USB cu MICROFON Integrat (contracost)
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen1 |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | 2260, 2500 |
| Tip memorie | DDR3 |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Stocare | 320 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Rezoluție | 1366×768 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, Display Port, Retea (RJ-45), VGA |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | USB WEBCAM + MICROFON (contracost) |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1-3 sau 5 Ani |
Articole vizualizate recent
Sistem POS Lenovo ThinkCentre M720q – i3-8100T Monitor Touchscreen Elo 1515L 15 inch
Prețul inițial a fost: 1.550 lei.1.265 leiPrețul curent este: 1.265 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| OS: | Opt. Win 11 Home/Pro |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 15 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1 |
| Rezoluție | 1024×768 |
| Tip Carcasa | POS All In One |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Tip stocare | 2.5 inch |
Monitor 29 inch – LG 29UB67-B UltraWide – IPS – 2560×1080 – Boxe – Ergonomic
Prețul inițial a fost: 920 lei.829 leiPrețul curent este: 829 lei. TVA Inclus| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 29 inch |
| Marca | LG |
| Rezoluție | 2560 x 1080 WQHD |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | 2 x HDMI, boxe integrate, Casti Audio, Display Port, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |


















Reviews
There are no reviews yet.