Server Rack HP Proliant DL360 G5 2 x Quad Core Xeon E5450 3 GHz
Server Rack HP Proliant DL360 G5 2 x Quad Core Xeon E5450 3 GHz. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x Intel Xeon Quad Core E5450 3000 MHz, 12 MB L2 Cache, FSB 1333 MHz, 64 bit
Alege Model Procesor:2 x Intel Xeon Quad Core
Memorie RAM:16 GB DDR2 ECC
Unitate Stocare::2 x 146 GB SAS 10000 rpm
Placa Video:32 MB ON BOARD Dedicat ATI ES1000
Unitate optica:CD-ROM
Retea:wireless: Da; RJ-45 – 2 porturi
Conectivitate:Porturi:
USB 2.0: 4
RJ-45: 2
VGA: 1
Serial: 1
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:Perfecta!
Altele:Sistem de operare suportate:
– Microsoft Windows 2000 Server
– Microsoft Windows Server 2003
– Novell NetWare
– Linux (Red Hat, SuSE, UnitedLinux)
– Solaris 10 32/64-bit
– VMware Virtualization Software
Upgrade:
– 4 gb ram in plus doar 250 lei cu tva
– hdd 73 gb sas- 200 lei, 146 sas- 300 lei, 300 sas- 700 lei, 500 s-ata- 350 lei
*tva inclus
Mai multe detalii:Tip sursa:1 + 1 Redundant, Putere: 2 x 700 W;
CD-ROM, RAID , 2 SURSE, 2 PL RETEA GIGABYT
Caracteristici speciale:
HP Smart Array E200i/64MB Controller (RAID 0/1/1+0)
iLO Standard and HP Systems Insight Manager (SIM)
Dimensiuni:
(W x D x H)426 x 692 x 432 mm
Sistem de operare:Fara sistem de operare (Alege sitem de opereare la cel mia mic pret)
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Putere Sursa | 2X700W |
| Marca | HP |
| Stocare | nespecificat |
| Tip Carcasa | nespecificat |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon |
| Cache L2 Procesor | nespecificat |
| Generatie Procesor | nespecificat |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip memorie | nespecificat |
| Format Stocare | SAS 2.5 inch |
| Conectivitate | VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Articole vizualizate recent
Apple Mac Mini A1993 EMC3213 i7-8700B Space Grey
2.479 lei TVA Inclus| Marca | Apple |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 500 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2 |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.0, USB 3.2, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
| OS: | macOS |















Reviews
There are no reviews yet.