Workstation – HP Z2 G5 Mini PC Nou
Workstation – HP Z2 G5 Mini PC Nou. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:12 x 3300 MHz Intel Hexa Core i5-10600 Processor 12M Cache, up to 4.80 GHz
Memorie RAM:16 GB DDR4 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::256GB SSD sau vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x Audio
1 x USB Type-C
4 x USB 3.2
2 x DisplayPort
1 x RJ-45
Carcasa Model/Tip:Micro PC
Sunet:HD Integrated Audio
Operating System:Upgrade gratuit la windows 11
Starea produsului:NOU! in cutie orginala
Altele:2 x M.2 Storage (PCIe Gen 3 x4)
1 x M.2 WLAN (PCIe Gen3 x1+ Intel CNVi)
1 x MXM PCI Express Gen 3 x1
Tastatura si mouse incluse
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.2, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1/ 2 /3 ANI |
















Reviews
There are no reviews yet.